ZLECENIE 4 RAZY W MIESIĄCU – rozładunek w drukarni

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży drukarskiej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pomocnika przy rozładunku transportu.

Miejsce pracy: Lubieszyn – Dołuje

Nr ref.: roz/szc/2021

Najbliższe rozładunki: 04.02 czw. – 11:30 , 05.02 pt. – 8:00, 08.02 pon. – 8:00

Zadania:

  • rozładunek transportu w drukarni,
  • prace pomocnicze.

Wymagania

  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność 4 razy w miesiącu na kilka godzin (od 2 do 6h).

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 17,50 zł na rękę (dla studentów 18,30 zł),
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • rozładunek w godzinach porannych,
  • minimalnie wypłacane wynagradzanie za 4h, nawet jeśli zlecenie jest krótsze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie