Opis stanowiska pracy

• oporowe, garbowe i punktowe zgrzewanie drobnych elementów na urządzeniach spawalniczych

• zgrzewanie elementów zgodnie ze schematem

• pobieranie części lub podzespołów z pojemników i wkładanie ich w odpowiednie urządzenia

• pobieranie modułów z urządzeń (maszyn)

OFERUJEMY:

• umowa o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem podstawowym 3400 zł brutto + premie do 880 zł,

• miejsce pracy: Swarzędz - Jasin

• praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

• nie są wymagane uprawnienia spawalnicze

• umiejętność pracy w zespole

• zdolności manualne

• dokładność, precyzja

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji