Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, producenta urządzeń spawalniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Testowanie elektroniki,
  • Obsługa urządzeń pomiarowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego,
  • Doświadczenia w pracy związanej z testowaniem elektroniki,
  • Uprawnień SEP do 1 kW.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (system 3- zmianowy),
  • Wynagrodzenie godzinowe,
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • Możliwość stałego zatrudnienia w stabilnej i renomowanej firmie produkcyjnej,
  • Dodatkowe benefity (Lux Med., PZU, Multisport),
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonowana Agencja Pracy... Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego od 2004 roku. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000.

Na Wielkiej Gali Mazowsza „Samorząd i Przedsiębiorczość” w roku 2009 LeasingTeam otrzymała II miejsce w kategorii Usługi dla Firm w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2009.

LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (wpis pod numerem 636).”
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji