Żeglarzy jachtowych, Sterników jachtowych, Instruktorów żeglarstwa

Biuro Turystyki Żeglarskiej - Róża Wiatrów

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Turystyki Żeglarskiej Róża Wiatrów zatrudni na obozach żeglarskich i rejsach na Mazurach w okresie od 23.06.2018 do 01.09.2018 osoby z uprawnieniami: żeglarzy jachtowych, sterników jachtowych, instruktorów żeglarstwa.

Prosimy o kontakt mailowy piotr@roza.pl lub telefoniczny 780 114 926

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez żeglarskic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta