Zdolny C++ Developer - atrakcyjne warunki, możliwa praca zdalna

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bielsko-Biała, Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice

GWARANTUJEMY

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, Home office)
  • cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • częste spotkania integracyjne
  • wysokie wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy - "zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt"
  • pracę według zwinnych metodologii w małych zespołach SCRUM-owych

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • minimum 3 letnie doświadczenie jako programista C++
  • wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
  • biegła znajomość języka C++
  • mile widziana praktyczna wiedza dotycząca rozwiązań wielowątkowych
  • znajomość GIT oraz JIRA
  • doświadczenie w pracy z usługami, połączeniami sieciowym, protokołem SIP oraz relacyjnymi bazami danych c#
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

GŁÓWNE ZADANIA

  • projektowanie oraz wdrażanie aplikacji programowych
  • opieka nad systemami komputerowymi
  • kreowanie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • analiza dokumentacji technicznej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.