Zdobądź pracę jako grafik komputerowy! STAŻ + Kurs „Grafik Komputerowy” (60godzin)

Centrum Rozwoju i Edukacji Mandala Karina Indryka

40-139 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Brakuje Ci odpowiednich kwalifikacji do podjęcia stałej i pewnej pracy w
interesującym Cię zawodzie?
• Jesteś młodą osobą, dla której ważne jest zbieranie doświadczeń, wyznaczanie
ścieżki zawodowej i podnoszenie kompetencji?
• Lubisz się rozwijać ?

Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!
Centrum Rozwoju i Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w kursie „Grafik komputerowy” przeznaczonym dla osób, które planują podjąć pracę w zawodzie grafika komputerowego. Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach podnoszących kompetencje i wybór jednego z naszych kursów to gwarancja satysfakcji.

Korzyści jakie wyniesiesz z udziału w kursie:
- Poznając pracę w programach CorelDRAW, oraz Adobe Photoshop będziesz gotów do pracy na stanowisku grafika komputerowego
- Pracując w małych grupach (do 10osób) zdobędziesz praktyczną wiedzę podaną w przystępny, oraz ciekawy sposób przez sprawdzonych wykładowców
- Otrzymasz certyfikat zaświadczający o przebyciu szkolenia i potwierdzającego nabyte umiejętności
- Dzięki pracy z doradcą zawodowym, psychologiem, oraz pośrednikiem pracy ustalisz swoją indywidualną ścieżkę zawodową
- Uzyskasz pomoc w znalezieniu stażu na stanowisku grafika komputerowego

Pogram szkolenia obejmuje:
1. Teoretyczne podstawy grafiki komputerowej.
2. Psychologiczne aspekty zawodu.
3. Praca w zawodzie grafika komputerowego.
4. Tworzenie i edycja obrazów rastrowych.
5. Tworzenie i edycja obrazów wektorowych.
6. Animacja obiektów.
7. Tworzenie obrazów pod konkretne zastosowanie.
8. Programy stosowane w grafice.
9. Grafika rastrowa z obsługą Adobe Photoshop.
10. Grafika wektorowa z obsługą Corel Draw.

Czytając to ogłoszenie zastanawiają się pewnie Państwo ile wynosi cena?
Szkolenie jest całkowicie finansowane ze środków unijnych EFS, wraz z kosztami transportu za komunikację miejską w czasie kursu, oraz cateringiem (w tym posiłek obiadowy).

Kilka zdań o nas
Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami od 2013 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy tysiące klientów, którzy chętnie wracają do nas, by dalej rozwijać się zawodowo. Tysiące zadowolonych klientów, to nie tylko efekt włożonej przez nas pracy w organizację szkoleń, ale również motywacja i zaangażowanie do ciągłego rozwoju i udoskonalania naszej oferty w trosce o naszych klientów. Posiadamy bazę sprawdzonych trenerów i mamy pewność, że nasze szkolenia są prowadzone z najwyższymi standardami, dzięki czemu otrzymają Państwo nie tylko wiedzę najwyższej jakości, ale również sposób jej podania nie będzie pozostawiał żadnych wątpliwości.
Prowadzimy również Fundację Podaruj Nadzieję, która zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym, oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej dzięki czemu zebraliśmy doświadczenie pozwalające świadczyć najwyższej jakości usługi dla osób z niepełnosprawnością. W ramach Fundacji pomagamy osobą z trudną sytuacją na rynku znaleźć pracę, dzięki czemu mamy doświadczenie również w tym obszarze.
Profesjonalizm, ciągły rozwój, oraz troska o klienta to wartości, które nam przyświecają.

Osoby z niepełnosprawnością mają pierwszeństwo w rekrutacji.
Kurs odbędzie się blisko centrum Katowic.

Wybierz nasz kurs, a nie pożałujesz :)

Wymagania

W kursie możesz wziąć udział jeśli:
• masz 18-29 lat
• mieszkasz w województwie Śląskim
• jesteś osobą bierną zawodowo
• nie studiujesz w trybie dziennym

Prezentacja firmy

Wspieramy, pomagamy, wywołujemy uśmiech.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media