Opis stanowiska pracy

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Romans, Francja

Branża: zbrojeniowa

Ilość wakatów: 2

Obowiązki:

- przygotowanie elementów drutów do montażu (cięcie)

- montaż zbrojeń na stojaku

- spawanie zbrojeń metodą MAG 135

- praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)

- pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach

- pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy

- wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

Wymagania

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia przy spawaniu zbrojeń

- dokładność, rzetelność

- znajomość rysunku technicznego

- mile widziana znajomość j. francuskiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji