Zbrojarz (zakłady prefabrykacji)

Exbud Konstrukcje

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : Niemcy ( Bawaria )

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie zbrojenia dla różnych prefabrykowanych  elementów,
  • przestrzeganie zasad BHP

Gwarantujemy :

  • legalne,stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminową wypłatę atrakcyjnego wynagrodzenia w Euro
  • urlop wypoczynkowy płatny w Euro
  • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP
  • możliwość rozwoju i awansu

Wymagania

  • doświadczenie przy pracach zbrojarskich
  • umiejętność posługiwania się cęgami zbrojarskimi
  • uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu "0" będą dodatkowym atutem
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Dodatkowe informacje :

  • możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego ( Kindergeld ) oraz zwrotu podatku w Niemczech
  • składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce

 tel. 41-335-30-22

Prezentacja firmy

EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z.O.O. <br/> <br/>UL. PERYFERYJNA 23 <br/> <br/>25... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji