Zbrojarz - zakład prefabrykacji

Poltech Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Jesteśmy liderem w swojej branży, z mocną pozycją na rynku niemieckim. Jako pracodawca z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmujemy się produkcją prefabrykowanych elementów betonowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Od: Poltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • produkcja zbrojenia do prefabrykatów żelbetonowych (belki, słupy, ściany)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach z użyciem prętów, strzemion.
  • umiejętność spawania (szczepiania) – met. MAG,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy fizycznej,
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres.
  • ukończenie szkoły w kierunku zbrojarza-betoniarza mile widziane
  • znajomość czytania rysunków technicznych w szczególności konstrukcji żelbetowej - mile widziana

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wysokie zarobki (w euro),
  • ZUS odprowadzany od średniej krajowej,
  • bezpłatnie: zakwaterowanie, ubranie robocze, narzędzia pracy,
  • regularne zjazdy do Polski (płatny urlop wypoczynkowy w euro),
  • stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),
  • pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku w Niemczech oraz świadczeń rodzinnych - "Kindergeld",
  • możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.
  • dojazdy do pracy firmowymi busami

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod nr 514 974 367.