Zbrojarz z j. francuskim 2300 € (AW)

IPF Global

Francja, Rennes, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Zbrojarz prefabrykatów z j. francuskim – FRANCJA (AW)

Miejsce pracy: Francja okolice Rennes

Planowana data rozpoczęcia pracy: od maja

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji prefabrykatów (praca na hali)
- prace ciesielskie przy składaniu i rozbieraniu form
- układanie zbrojenia w szalunkach i formach
- wiercenie, piłowanie, tłoczenie betonu – obróbka ręczna i maszynowa

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość j. francuskiego
- sprawność i dobra kondycja fizyczna
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność

Oferujemy:
• Francuska umowa o pracę
• Wynagrodzenie 12€ netto/godz. przy 39h pracy tygodniowo
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie w prywatnych, wyposażonych mieszkaniach
• Możliwość korzystania z auta służbowego w celach prywatnych
• Wolne soboty
• Dni świąteczne płatne i niepracujące
• Francuskie świadczenia socjalne (zasiłek dla bezrobotnych do 900 €, becikowe 1000 €, zasiłek na dzieci do 300€, francuska emerytura)
• Miejsce pracy około godzinę jazdy od Mont Saint Michel i Oceanu

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji