Zbrojarz Sczepiacz BELGIA - Prefabrykacja

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

ZADANIA

  • spawanie zbrojeń
  • spawanie punktowe spoin sprzecznych
  • praca samodzielna wg rysunku technicznego
  • wiązanie zbrojeń cęgami

WYMAGANIA

  • doświadczenie na stanowisku zbrojarza
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem - Mile widziana!

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełny etat
  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
  • organizacja zakwaterowania
  • stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, zgodnie z preferencją pracownika)
  • Za podstawowy czas pracy po potrąceniu kosztów zakwaterowania wynagrodzenie nawet 1800 euro (pełny miesiąc)
  • Możliwe nadgodziny!!
  • opieka koordynatora