Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Prace zbrojarskie fundamentów, ścian, stropów, belek, słupów i innych elementów żelbetowych budynków mieszkalnych i biurowych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich - miele widziane jako prowadzący,
  • Umiejętności czytania rysunków zbrojarskich - szczególnie niemieckich,
  • Umiejętność wiązania cękami,
  • Samodzielność,
  • Sumienność,
  • Rzetelność,
  • Dobra organizacja stanowiska pracy,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

OFERUJEMY:

  • Miejsce pracy: NIEMCY: Ingelheim am Rhein, Wiesbaden, Mainz, Frankfurt nad Menem,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( waluta euro ),
  • Nieodpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Pokrycie przez pracodawcę kosztów dojazdów z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem,
  • Fundusz urlopowy odprowadzany przez pracodawcę do niemieckich instytucji - odzyskiwany przez pracownika,
  • Polskie ubezpieczenie.

Prezentacja firmy

Firma Wtórbet Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie