Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2019.

Zbrojarz - produkcja, Belgia, zagranica

okolice Hasselt, zagranica

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Wymagania

Opis:

Praca na produkcji elementów prefabrykowanych: układanie i montaż zbrojeń

Wymagania:

  • • Doświadczenie w pracach budowlanych
  • • Znajomość rysunku technicznego
  • • Zmysł techniczny oraz gotowość do przyuczenia

Zapewniamy:

  • • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • • Długoterminową współpracę
  • • Wynagrodzenie 15,27 euro brutto/h
  • • Trzynastą pensję
  • • Płatne dni świąteczne
  • • Organizację zakwaterowania
  • • Współfinansowanie dojazdów do pracy na terenie Belgii
  • • Odzież roboczą
  • • Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji