Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zbrojarz - praca w Szwecji

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i układanie zbrojenia w budynkach mieszkalnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wysokiej motywacji i chęci do pracy fizycznej​​​​​​
  • Doświadczenia zawodowego zbrojarskiego lub ciesielskiego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • Szwedzką umowę o pracę na 6 miesięcy w rotacji 3 miesiące na terenie Szwecji / 3 tygodnie w Polsce
  • Umowa zostaje podpisana przed wylotem w Polsce
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia - 212 SEK/h brutto
  • 13 % semesterlon do każdej przepracowanej godziny wypłacane pod koniec kontraktu
  • Płatne nadgodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie w Ergo Hestii
  • Odprowadzamy składki emerytalne FORA w Szwecji
  • Zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne bądź płatne 150 koron szwedzki za dobę – uzależnione od projektu
  • Narzędzia oraz komplet odzieży roboczej jest po stronie pracodawcy (oprócz butów ochronnych, które pracownik organizuje sam)
  • Organizujemy i koordynujemy cały wyjazd, zajmujemy się wszystkimi formalnościami, zarówno wyrobieniem karty ID 06 jak i zgłoszeniem do urzędu podatkowego. Koszt karty ID jest po stronie pracownika, jest możliwość odliczenia z pierwszej wypłaty.
  • Zakup biletu na samolot bądź prom może zorganizować firma, koszt biletu zostanie potrącony z wypłaty.
  • Badania lekarskie wykonywane w kraju przed wylotem.
  • Pracę min. 40 godzin w tygodniu.
  • Covid: zachowane są wszelki środki ostrożności wynikające z przepisów epidemicznych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.