Zbrojarz Holandia

ADK Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Od: ADK Sp. z o.o
Miejsce pracy: Holandia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Amsterdam

Obowiązki

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Zbrojarz
Typ pracy: czas nieokreślony

wykonywanie zbrojeń oraz roboty betonowe
posiadanie certyfikatu VCA przed rozpoczęciem pracy – organizowane przez pracodawcę jeżeli się nie posiada
Wymagania

doświadczenie w zawodzie zbrojarza potwierdzone świadectwami pracy i/lub referencjami od poprzednich pracodawców
posiadanie własnego środka transportu (1 pojazd na 4 osoby)
znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

zarobki: 11-13,00 € Netto/godz + dodatki
zakwaterowanie organizuje i płaci pracodawca
płatny urlop
ubezpieczenie zdrowotne (HollandZorg)
możliwość pracy w nadgodzinach