UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Zbrojarz/Cieśla/Betoniarz

Miejsce pracy: Dania

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Poszukujemy pracowników do pracy bezpośrednio w duńskiej spółce budowlanej realizującej inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w Danii:

miejsce pracy: Dania, nr ref. F/05/2021

Zakres obowiązków:
• Prace ogólnobudowlane
• Montaż/demontaż szalunków
• Obsługa maszyn budowlanych

Firma oferuje:

• Zatrudnienie bezpośrednio w duńskiej firmie budowlanej
• Umowa o pracę na warunkach duńskich
• Długoletnie i stabilne zatrudnienie
• Wypłaty co 2 tygodnie
• Nadgodziny płatne 50% lub 100%
• Pracę w systemie rotacyjnym 4 tygodnie/2 tygodnie
• Transport z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy

Ta oferta skierowana jest dla osób posiadających paszport Unii Europejskiej

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z oznaczeniem nr ref.: F/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność.
Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka obcego - mile widziana
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziana

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.