Opis stanowiska pracy

• Zbiór pielenie, plewienie szparagów na polu, badz w szklarnii
• Sortowanie szparag dla kobiet

Wynagrodzenie 9,59e/ brutto za godzinę, nocleg opłacany przez pracownika 78e tygodniowo. Miejsce noclegowe wyposażone w kuchnię (lodówka, zamrażarka, kuchenka gazowa, sztućce, talerze), łazienkę i dostęp do internetu.
Około 45 godzin tygodniowo.

Wymagania

-pracowitość
- chęć do pracy fizycznej
- odpowiedzialność i silna motywacja,
- doświadczenie przy wszelkiego rodzaju zbiorach mile widziane

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca dla studenta, Praca Inne