Opis stanowiska pracy

- zbieranie pieczarek przy pomocy windy elektrycznej
- sortowanie pieczarek według wielkości

Prezentacja firmy
Producent pieczarek De Hopwaag

W naszej pieczarkarni pracujemy w miłej atmosferze w grupie około 20 osób. Pracujemy tak, aby zbiory pieczarki odbywały się w odpowiednim czasie. Praca nie jest ciężka, ponieważ używamy zautomatyzowanych podnośników.
Warunki pracy są również bardzo przyjazne, w komorach jest zawsze sucho i pracujemy w przyjemnej temperaturze 17 stopni.

Pracujemy 6 dni w tygodniu, w ilości 45-50 godzin. Pracę zaczynamy od godz. 7.00 i kończymy około 16.00.
Osoby, które u nas pracują, czesto zatrudnione są na dłuższy okres czasu. Mamy pracowników z Polski, którzy są z nami już od 10 lat! Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu powinieneś być dostępny do pracy na minimum 1 rok.
4 razy w ciągu roku pracownicy otrzymują po 2 tygodnie urlopu, tak aby mogli pojechać do swojego kraju. W ciągu roku otrzymują 160 godzin urlopu płatnego, który mogą wykorzystać.
Jeśli przyjedziesz do nas do pracy pomożemy Ci otworzyć obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, jeśli tego chcesz. Dostępne jest również zakwaterownie, pokoje są 2-3 osobowe, z Wifi, z możliwością podłączenia polskiej telewizji. Duża kuchnia i łazienka są wspólnie używane z innymi pracownikami.

Mamy nadzieję, że szybko powitamy Cię jako nowego pracownika!

Pozdrawiamy,
Zespół de Hopwaag

Wymagania

- duża motywacja i chęć do pracy aby uzyskać dobry rezultat
- ze względu na charakter pracy dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie przy zbiorach pieczarek nie jest wymagane ale będzie dużym atutem
- zdolność szybkiego uczenia się oraz praca według instrukcji
- zdolność spostrzegawcza zbioru pieczarki w odpowienim czasie wzrostu i odpowiedniej jakości

Producent pieczarek De Hopwaag <br/> <br/>W naszej pieczarkarni pracujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
praca stala
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
43,32PLN - 43,32PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
€160 netto/ 4 tygodnie. i 160 godzin wakacji rocznie
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo