Get Job Sp. z.o.o.

Zbiór truskawek

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia, Limburgia, Venlo

Podstawowe zadania:

• Pielęgnacja i zbiór truskawek wiszących
• Praca na szklarni i pod tunelami - idealna dla kobiet

Od kandydatów oczekujemy :

Doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich
Motywacji do pracy
Sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
Dyspozycyjności przez cały sezon (marzec-czerwiec)

Oferujemy:

ATRAKCYJNĄ stawkę godzinową
• stabilne zatrudnienie
• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• bonusy dla pracowników
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE

Asia: +48 500 591 417
Paulina: +48 510 242 586
Ewelina: +48 509 338 922

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.