Get Job Sp. z.o.o.

Zbiór szparagów

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia, Limburgia, Venlo

Podstawowe zadania:

● wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem szparagów,
● sortowanie i przygotowanie do sprzedaży,
● praca w polu.

Od kandydatów oczekujemy:

• Zaangażowania w powierzone stanowisko
• Doświadczenia w przy zbiorze szparagów
• Dyspozycyjności na cały sezon (około 2 m-ce)
• Osobistego konta bankowego
• Zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy

Oferujemy:

• długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE
• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• bonusy dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.