Zbiór i pielęgnacja warzyw i owoców Holandia

Get Job Sp. z.o.o.

Holandia, Venlo, zagranica

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia, Venlo

Miejsce pracy:
Holandia – okolice Venlo

Stawka:
Od 9,59 euro brutto/h

Opis stanowiska:
Praca polega na zbieraniu lub pielęgnacji warzyw i owoców w szklarni:
- ogórków
- pomidorów
- papryki
- truskawek

- mile widziane doświadczenie w tego typu pracach
- sprawność manualna
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (max.5 osób, pokoje dwu – lub jednoosobowe),
- transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
- opiekę polskiego rezydenta,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Termin składania podań: 15.05.2018

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.