Zbieranie zamówień

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Numer referencyjny:
OB/LOG/06/2022
Miejsce pracy:
Kraków
Zakres zadań:
- kompletowanie towaru dla klientów (głównie mebli)
Oferujemy:
- umowę zlecenia- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- 21 zł brutto na godzinę
- dobrą atmosferę w pracy
- elastyczny grafik
Wymagania:
- pełna dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy
- punktualność
- sumienność
- gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.