Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Zbieranie zamówień- sprzęt elektroniczny NOWA OFERTA

Waalwijk/ Tilburg, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Waalwijk/ Tilburg

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Ilość godzin pracy: ok. 40/tydzień

Praca na min. pół roku

Obowiązki:

Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca polega na kompletowaniu zamówień i obsłudze wózka EPT.

Oferujemy:

Stawkę 9,50 euro brutto/h + 8,75% dodatku zmianowego wypłacanego do każdej godziny

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Pracę na dwie lub trzy zmiany (w zależności od działu)

Jednodniowy kurs na wózki EPT

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1

Doświadczenie w pracy na magazynie

Umiejętność obsługi wózka EPT

Numer SOFI – mile widziany

Prawo jazdy- mile widziane

Sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja