Zbieranie zamówień - magazyn z ubraniami €11,78-15,50/h praca Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Będziesz pracować na magazynie z ubraniami. Twoje główne zadania to:

• kompletacja zamówień

• przygotowywanie zwrotów

• przygotowywanie towaru do wysyłki

GDZIE? Holandia,Helmond

ZA ILE?

Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €11,78/h + dodatki zmianowe:

  • sobota ze stawką  €12,91/h
  • niedziela ze stawką €15,50/h

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę o pracę
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • motywacja
  • mile widziane doświadczenie
  • język angielski

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
53PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji