zbieranie zamówień magazyn z łóżkami €11,23-16,84/h

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić? Zbierać zamówienia na magazynie z łóżkami i akcesoriami. Praca na wózkach EPT lub reachtruck, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności od zapotrzebowania.

GDZIE? Holandia, Uden

ZA ILE?
Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €11,23/h
+ czekają na Ciebie także dodatki za godziny nadliczbowe i pracę w weekendy

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

- otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę o pracę
- pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
- zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
- wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
- zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

CO UŁATWI CI PRACĘ?

- mile widziany język angielski
- prawo jazdy kat. B

Good Job - jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy z 11 letnim stażem. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników oraz czołowe agencje pracy na terenie Holandii, co daje nam możliwość zapewnienia kandydatom pełnej opieki w czasie trwania kontraktu. Posiadamy certyfikat wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 11653. Co roku zapewniamy pracę w Holandii dla 2000 osób. Teraz czas na Ciebie, przekonaj się, że warto.

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
54PLN - 81PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie