Zbieranie i rozładunek mebli oraz artykułów dekoracyjnych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Raamsdonksveer , zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Raamsdonksveer
Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień przy pomocy systemu voicepick i wózka widłowego typu EPT
  • Komisjonowane artykuły to meble mieszkalne i ogrodowe: sofy, szafki, stoły, łóżka, krzesła, poduszki, doniczki itp.
  • Rozładunek i załadunek kontenerów z meblami
  • Przekazywanie kompletnych zamówień do działu wysyłki lub umieszczanie ich w wyznaczonym na magazynie miejscu
  • Zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w magazynie
Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

  • Stawka: 11,95 euro brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 25%-100%
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na jedną zmianę w temperaturze ok. 15°C
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy