Zbieracz zamówień w Holandii | STAWKA NAWET DO 13,18 €/h

OTTO Work Force

Utrecht, Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Utrecht, Holandia
 Podejmij pracę w Holandii z własnym zakwaterowaniem i przepracuj 6 miesięcy, a otrzymasz od nas bonus €1000!

Wyjedź do Holandii i rozpocznij pracę w magazynie Edelman! Firma zaopatruje sklepy w artykuły do wystroju domu. Aplikuj i dowiedz się, jak funkcjonuje profesjonalne centrum dystrybucyjne!

Wynagrodzenie: poranna zmiana 11,54-12,55 €/h; wieczorna zmiana 12,12-13,18 €/h
Lokalizacja: Utrecht, Holandia
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Jako zbieracz zamówień pracujesz od poniedziałku do piątku na 2 zmiany – od 07:00 do 16:00 lub od 16:00 do 01:00. Ciesz się stałym planem dnia i korzystaj z uroków Holandii poza godzinami pracy. Chcesz zarobić więcej? Dobrze się składa! Czasami w wysokim sezonie magazyn pracuje również w soboty.

Masz doświadczenie na pracy w magazynie? Na pewno się przyda! Jednak jeśli dopiero zaczynasz, nie masz powodów do obaw. Wszystkiego nauczysz się na miejscu. Przed rozpoczęciem pracy przejdziesz dokładne szkolenie i zaznajomisz się z terenem magazynu. Zostaniesz przeszkolony w zakresie prowadzenia wózka do odbioru zamówień (elektrycznego), obsługi skanera oraz drukarki.

Benefity:
• Stawka godzinowa nawet 13,18 €/h
• Cotygodniowe wypłaty
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
• Zorganizowany transport do/z pracy
• Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
• Ubezpieczenie pracownicze
• Helpdesk dostępny 24/7
• Dostęp do aplikacji myOTTO i innych projektów dla pracowników OTTO
• Program lojalnościowy OTTO Rewards

Obowiązki:
• Zbieranie zamówień na terenie magazynu
• Obsługa skanera ręcznego
• Odbiór zamówień
• Obsługa wózka elektrycznego

Wymagania:
• Gotowość do pracy fizycznej
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Aplikuj już teraz i dołącz do zespołu Edelman! Pracuj w przyjemnej atmosferze i zarabiaj dobre pieniądze od zaraz!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.