Zbieracz zamówień - bez znajomości języka

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Chcesz pracować w Niemczech, ale nie znasz języka? Świetnie trafiłeś/aś! Aplikuj na naszą ofertę pracy jako pracownik magazynu – zbieracz zamówień w magazynie z artykułami drogeryjnymi, zabawkami oraz słodyczami i ciesz swoją nową pracą w Niemczech już teraz!

Miejsce pracy: Ulm Jungingen, Niemcy

Opis Stanowiska:
• Ręczny rozładunek i załadunek towarów z wózka na kółkach (tzw. Dolli) na ciężarówki
• Przyjemne i lekkie przedmioty z którymi będziesz pracować: kosmetyki, słodycze, zabawki itp.
• Praca od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym (średnio 42-45h tygodniowo)
• Osoby z własnym samochodem, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 euro miesięcznie za każdego pasażera

Wymagania:
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
• rzetelność i sumienność
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową: 11 euro brutto
• Zakwaterowanie w centrum Neu Ulm (6-7km do miejsca pracy)
• Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
• Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
• Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
• Niemiecką umowę o pracę tymczasową
• Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.