Zbieracz zamówień bez znajomości języka niemieckiego – 11,15

OTTO Work Force

Düren, Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Düren, Niemcy

Szukasz stabilnej pracy na dłuższy okres? Z nami masz to jak w banku - gwarantujemy pracę tylko w sprawdzonych firmach, dopełniamy wszelkich formalności i zapewniamy co najmniej 151 godzin pracy w miesiącu. Zapoznaj się ze szczegółami tej oferty i zadzwoń, jeśli masz jakieś pytania ????

Lokalizacja: Düren

Twoje zadania?
W tej pracy do Twoich zadań będzie należeć zbieranie zamówień za pomocą wózka komisjonującego na magazynie z asortymentem drogeryjnym (głównie kosmetyki, perfumy, artykuły pielęgnacyjne). To prosta i lekka praca dla każdego.

Oferujemy:

·        Rewelacyjną stawkę godzinową 11,15 € na godzinę

·        Atrakcyjne zakwaterowanie płatne 9,00€/dzień (do 20 km od miejsca pracy)

·        Gwarantowane 151 godzin pracy w miesiącu i wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE na czas!

·        Możliwość współpracy długookresowej

·        Praca od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00

·        Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)

·        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

·        Dopełnienie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

·        Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Czego oczekujemy od Ciebie?

·        Prawa jazdy kat. B (własny samochód również mile widziany)

·        Chęci dojeżdżania do pracy samochodem własnym lub wypożyczonym

·        Nie wymagamy znajomości języka

Zainteresowany? Zgłoś się, by dowiedzieć się więcej ;)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.