ZATRUDNIMY WYKWALIFIKOWANYCH MONTERÓW WENTYLACJI ! Praca od lipca!

Work Service Express

Hamburg / Chemnitz, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Hamburg / Chemnitz »

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych
  • Kontrolowanie, obsługa oraz konwersacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych
  • Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z zawodem
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Zdolność podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane:

  • Własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie miesięczne około 1400 EUR/Brutto
  • Możliwe nadgodziny
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!