Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Zatrudnimy projektanta instalacji wentylacyjnych

31-130 Kraków, małopolskie

Adagre Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- Ścisła współpraca z kierownikiem robót

- Wykonywanie dokumentacji powykonawczych

- Wsparcie przy wykonywaniu projektów instalacji wentylacji i klimatyzacji

- Opracowanie kosztorysów na roboty instalacji wentylacji i klimatyzacji

- Sporządzanie przedmiaru robót w oparciu o dokumentacje projektowe

- Sporządzanie zapytań ofertowych,

- Analizowanie złożonych ofert,

- Analizowanie dokumentów przetargowych pod względem merytorycznym,

- Przeprowadzanie wizji lokalnych,

- Wykonywanie ofert handlowych

Oferujemy:

- Stabilne warunki pracy,

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- Możliwość umowy o pracę,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w kosztorysowaniu robót sanitarnych (mile widziane),

- Doświadczenie przy projektowaniu instalacji wentylacji, będzie dodatkowym atutem

- Znajomość procesu budowlanego,

- Umiejętność obsługi komputera,

- Dobra znajomość programów: Norma, AutoCad, programy z pakietu Office, Ventpack

- Prawo jazdy kat. B.

- Wysoka kultura osobista

- Doskonała organizacja pracy własnej

- Systematyczność

- Dyspozycyjność:

Firma Adagre sp.z o.o. sp. k. jest specjalistyczną zajmującą się klimatyzacją, wentylacją... oraz systemami grzewczymi   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria