Zatrudnimy mechaników samochodowych z językiem angielskim!

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki
• Diagnostyka usterek - głównie samochody francuskie;
• Podstawowy serwis - wymiana oleju, płynu hamulcowego, klocków oraz tarcz hamulcowych, wymiana/regeneracja alternatora, wymiana uszczelek;
• Wymiana rozrządu, sprzęgła, rozrusznika, wtrysków, wymiana/regeneracja turbo;
• Ogólna regeneracja, konserwacja silnika;
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania
• Język angielski - WARUNEK KONIECZNY;
• Doświadczenie w naprawie samochodów osobowych;
• Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy;

Mile widziane:
• Doświadczenie zagraniczne

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zakwaterowanie na miejscu;
• Opiekę koordynatora;
• Możliwe premie;
• Możliwe nadgodziny;
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.