Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Zatrudnimy lekarza stomatologa _Warszawa

mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna TRIO-DENT S.J.

Specjalizacja: Stomatologia ogólna, Chirurgia stomatologiczna

Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna w centrum Warszawy nawiąże współpracę z doświadczonymi klinicznie lekarzami, posiadającymi minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem w dziedzinie: stomatologii zachowawczej, pedodoncji, endodoncji, protetyki, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej.
Aplikacje w sprawie pracy prosimy składać na adres e-mail..

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia