Zatrudnimy Lekarza do wykonywania badań USG

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres zadań i obowiązków:
  • wykonywanie badań USG (m.in. tarczycy, jamy brzusznej)
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe wraz z prawem wykonywania zawodu
  • doświadczenie w wykonywaniu badań USG
  • otwartość na potrzeby pacjenta/klienta
  • umiejętności i wiedza w zakresie udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich pozostałych aktywności
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z Tobą podczas pierwszego spotkania
  • zatrudnienie w pełni prywatnej przychodni
  • pracę w ścisłym centrum Szczecina

Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 19:00

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.