Zatrudnimy ekipę czterech regipsiarzy - FRANCJA

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT G/K
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki

• Montaż płyt kartonowo-gipsowych w domu spokojnej starości

Wymagania

• Doświadczenie jako monter płyt kartonowo - gipsowych.
• Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji.
• W ekipie musi być co najmniej jedna osoba ze znajomością j. francuskiego na poziomie dobrym i jedna osoba posiadająca własny samochód (przewidziane premie).

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:

• Doświadczenie na terenie Francji lub Niemiec

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• Atrakcyjne wynagrodzenie 10,14 euro/h (brutto)
• DODATEK żywieniowy
• Zakwaterowanie na miejscu
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz- szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora