Zatrudnimy Doradcę klienta do salonu jubilerskiego YES w D.H. Renoma Wrocław

Sobieski Crown Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Doradca klienta - sprzedawca do salonu jubilerskiego w D.H. Renoma Wrocław

Do jego obowiązków należeć będzie:
*obsługa klientów - prowadzenie sprzedaży
*dbałość o ekspozycje biżuterii i zegarków w sklepie, oraz porządek i bezpieczeństwo towaru
*odbiór i wprowadzanie dostaw do sprzedaży
*obsługa programów komputerowych na których pracuje sklep
*komunikowanie się z centralą
*stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
*dobra współpraca z pozostałymi pracownikami zespołu

Oferujemy:
*atrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń na poziomie : 2500-3500 zł netto średnio-
miesięcznie od stycznia do listopada , w grudniu na poziomie około 5000-6000 zł netto
*możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach zawodowych

Wymagania

Nasze oczekiwania :
*minimum roczne doświadczenie w sprzedaży detalicznej
*preferowane osoby z doświadczeniem w branży jubilerskiej, w sprzedaży biżuterii i zegarków
*znajomość pakietu office, programów : word, excel i poczty elektronicznej
*mile widziana znajomość w zakresie podstawowym języka obcego ( angielski, niemiecki, rosyjski )
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres :

Prezentacja firmy

firma prowadząca cztery sklepy jubilerskie, zlokalizowane w : Warszawie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży i za realizację planów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie