Zatrudnię Lekarza Stomatologa

Portal-medica.pl

Warszawa (Ochota), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DENTALUX, firma z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym i blisko 25-letnią tradycją, w związku z dynamicznym rozwojem i systematycznym wzrostem ilości pacjentów,

nawiąże współpracę z

lekarzami stomatologami specjalistami lub w trakcie specjalizacji,

oraz

stomatologami ogólnymi,

zainteresowanymi pracą również w weekendy i na dyżurach nocnych, z min. 3-letnim doświadczeniem.

Zapewniamy pracę w zespole doświadczonych specjalistów i w asyście profesjonalnych higienistek oraz pielęgniarek, w komfortowych warunkach, na doskonałym sprzęcie, z użyciem najlepszych materiałów.

Aplikacje prosimy przesyłać do 30.09.20117 pod adres:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia