Zatrudnię kierowce KAT B kraj bus Ducato 10palet kurnik

KODOTRANS

62-060 Stęszew, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowce z prawem jazdy kategorii B na busa z plandeką- 10 paletowego z kurnikiem, na trasy krajowe.

Osoby najlepiej z lokalizacji Stęszew, Mosina, Buk, Komorniki, Kościan- okolice.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania
-Prawo jazdy kat.B
-Doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego.
-Doświadczenie w transporcie,
-Znajomość dokumentacji transportowej.
-Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
-Miła aparycja i kultura osobista.
-Komunikatywność.
-Dyspozycyjności od pn-pt ( trasy)
-Odpowiedzialność, sumienność i uczciwości.
-Dbałość o powierzony sprzęt- mienie firmy!

Prezentacja firmy

Firmę KODOTRANS tworzą ludzie od lat związani z transportem, spedyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców