Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Zatrudnię Kasjer/ka w Markecie Budowlanym, także bez doświadczenia! Gdańsk/Osowa

pomorskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

KAS/OSO/09/2017
Miejsce pracy: Gdańsk
  • jesteś skrupulatny
  • masz podzielność uwagi
  • jesteś dyspozycyjny pn.-pt. (czasami weekendy)
  • cechuje Cię rzetelne podejście do pracy
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • wystawianie faktur VAT
  • profesjonalna i miła obsługa Klienta
Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • stawkę godzinową 15,50 zł brutto/h + dodatki za pracę w niedzielę
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki na ubezpieczenie)
  • pracę w systemie równoważnym, ¾ etatu, w godz. 7.00-21.00 (zmiany do uzgodnienia)
  • tygodniowe szkolenie
  • przyjemne środowisko pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel