Zatrudnię elektryka do montażu instalacji fotowoltaicznych

Grupa O5 Sp. z o.o.

Świlcza k Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Generalny wykonawca instalacji fotowoltaicznych zatrudni specjalistę elektryka. Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, które cechują się pomysłowością, inicjatywą, rzetelnością, ambicją i samodzielnością. Dajemy możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i zapoznania z nowoczesnymi technologiami w branży OZE.

Zakres zadań:
Montaż elementów instalacji fotowoltaicznych w szczególności wykonanie instalacji elektrycznej i uruchamianie inwerterów .

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od wyników pracy
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego
• dla osób spoza Rzeszowa służbowe mieszkanie

Wymagania

Oczekujemy:
• znajomości podstaw instalacji elektrycznych
• doświadczenia przy budowie instalacji elektrycznych
• gotowości do pracy na wysokości
• gotowości do pracy w delegacji
• umiejętności pracy pod presją czasu
• umiejętności pracy w zespole
• dokładności w działaniu
• silnej motywacji do pracy
• uczciwości
• odpowiedzialności

Mile widziane:
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• uprawnienia SEP kat E
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

PV System to generalny wykonawca i profesjonalny partner zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria