Zastępcy Kierownika Utrzymania Ruchu

LSJ HR Group

70-644 Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: 70-644 Szczecin

Firma produkcyjna zlokalizowana w Szczecinie poszukuje:

Lidera Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad grupą pracowników działu utrzymania ruchu
  • planowanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych
  • utrzymanie parku maszynowego w ruchu

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników utrzymania ruchu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość narzędzi Lean, TPM, etc

Oferujemy:

  • zatrudnieni w w ugruntowanej na rynku firmie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szeroki pakiet swiadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku "aplikuj"