Zastępca Prezesa Zarządu – Główny Księgowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Mokotów

02-737 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej "MOKOTÓW" ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Warunki konieczne:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomiczne lub zarządzanie (preferowane ekonomiczne)
  • minimum 10 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z księgowością, w tym przynajmniej 5 lat jako Główny Księgowy
  • minimum 15 letni staż pracy
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
  • niekaralność
  • znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych
  • znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej

Dodatkowym atutem kandydatów będzie:

  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków z funduszy publicznych i unijnych

Pisemne zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:

  • życiorys wraz ze zdjęciem
  • list motywacyjny
  • dane kontaktowe
  • kopie dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz posiadanych uprawnień
  • dokumenty potwierdzające wymagany staż pracy
  • aktualną informację z KRK o niekaralności (wystawioną nie wcześniej niż na 2 miesiące przed datą upływu terminu składania zgłoszeń)
  • oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie karne i karnoskarbowe
  • oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej S.M. „MOKOTÓW”
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o zdolności do czynności prawnych
  • oświadczenie o nie prowadzeniu działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni Mieszkaniowej „MOKOTÓW”
  • oświadczenie o zachowaniu w tajemnicy uzyskanych w toku postępowania konkursowego danych i informacji dotyczących działalności Spółdzielni Mieszkaniowej „MOKOTÓW”
  • aktualne zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia kandydata, stwierdzające zdolność do pracy na stanowisku Członka Zarządu (wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed datą upływu terminu składania zgłoszeń)

Niezbędne dokumenty prosimy składać w formie pisemnej, w zaklejonych kopertach (bez danych osobowych na kopercie) z dopiskiem:

„NIE OTWIERAĆ - KONKURS NA STANOWISKO: ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU – Główny Księgowy (REK / SM / BZ / 02 / 2017)”

ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW PRZYJMOWANE BĘDĄ W SIEDZIBIE ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "MOKOTÓW" (UL. NIEDŹWIEDZIA 14A/ 02-737 WARSZAWA) OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:30 - 15:30 DO DNIA 25.08.2017 R. WŁĄCZNIE.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPÓŁDZIELNIĘ MIESZKANIOWĄ "MOKOTÓW" z siedzibą w Warszawie (ul. Niedźwiedzia 14 a, 02-737 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\"MOKOTÓW\\\" w Warszawie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa