ZASTĘPCA PREZESA - GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0642

Obowiązki:

prowadzenie pełnej księgowości, sprawy kadrowe, współpraca z jednostkami zewnętrznymi i pracownikami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania kwalifikacyjne: 1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość) i posiada co najmniej 3 letnią praktykę w księgowości; 2. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku samodzielnym lub kierowniczym (preferowane w Spółdzielni Mieszkaniowej). 3. Biegła znajomość zagadnień finansowo-księgowych z preferencją obowiązujących w spółdzielniach mieszkaniowych. 4. Biegła znajomość przepisów podatkowych. Wymagania dodatkowe: 1. Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, księgowości spółdzielni mieszkaniowej i wspólnot mieszkaniowych. 2. Praktyczna znajomość prawa podatkowego. 3. Dobra znajomość obsługi komputera w tym programów biurowych i finansowo-księgowych. 4. Umiejętność organizacji i zarządzania pracą zespołu ludzi, umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy: JANA MATEJKI 3b, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1.List motywacyjny, CV, 2.Kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadanie dodatkowych uprawnień. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Wymagane dokumenty sporządzone przez kandydatów winny być własnoręcznie podpisane, a kopie potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem. Kompletne oferty należy złożyć osobiście w zamkniętej kopercie, w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Krośnie Odrzańskim ul. Matejki 3b, 66-600 Krosno Odrzańskie z dopiskiem Rada Nadzorcza konkurs na Głównego Księgowego, w terminie do dnia 02.11.2020 roku do godz. 14:00. W przypadku złożenia oferty za pośrednictwem poczty decyduje data i godzina jej wpływu do siedziby Spółdzielni. Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo o kolejnym etapie rekrutacji, dlatego też prosi się zainteresowanych o podanie nr telefonu lub maila, celem potwierdzenia terminu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółdzielnię Mieszkaniową przy ul. Jana Matejki 3B, 66-600 Krosno Odrzańskie. Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr telefonu 68-383-52-92 lud adresem e-mail: smkr.o@wp.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy