Zastępca kierownika wydziału energetycznego

CARBO - KOKS Spółka z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Carbo-Koks poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działem energetycznym - eksploatacja sieci elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej, sprężonego powietrza, urządzenia UDT, sieć ciepłownicza.
  • zapewnienie ciągłości dostaw mediów do zakładu i prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi.
  • nadzorowanie kwestii związanej z Urzędem Dozoru Technicznego i legalizacją wszystkich urządzeń (m.in. ustalanie harmonogramu przeglądów i konserwacji).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika),
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia energetyczne typu „D”, grupa I i II,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych.

Wynagrodzenie: do negocjacji

Prezentacja firmy

Branża koksownicza, wytwórca koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria