Zastępca Kierownika Technicznego Obiektu

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na stanowisku Zastępcy Kierownika Technicznego będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z Kierownikiem Technicznym oraz za wsparcie w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania obiektu pod względem technicznym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper i operator flagowych destynacji handlowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania obiektu pod względem technicznym
  • Nadzorowanie jakości usług firm zewnętrznych
  • Nadzór nad realizacją prac remontowych i modernizacyjnych na obiekcie
  • Koordynacja techniczna procesu wynajmu lokali w centrum handlowym
  • Współpraca ze służbami miejskimi w zakresie bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania obiektu
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań, kontrola kosztów, rozliczenie i analiza zużycia mediów
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę budynku
  • Udział w przygotowaniu budżetów operacyjnych i inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów administracyjnych, przeciwpożarowych, sanitarnych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji będącej liderem w branży
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet benefitów takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty lunchowe, dofinansowanie do wczasów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page