Zastępca Kierownika Supermarketu

Tradycja i Jakość

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to sieć sklepów samoobsługowych prowadząca swoją działalność na terenie Wrocławia. Nasz asortyment obejmuje bogatą ofertę produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego. Podejmij pracę w naszym zespole na stanowisku:

Zastępca Kierownika Supermarketu T&J

Na tym stanowisku potrzebne będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • znajomość zasad handlu detalicznego
  • umiejętność w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość kasy fiskalnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów handlowych

W zamian oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • płacę zasadniczą oraz premię uzależnioną od wyników sklepu
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • świadczenia pozapłacowe (Ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych także dla członków rodzin)

Zastępca Kierownika odpowiedzialny będzie za:

  • bieżącą analizę wskaźników sprzedaży
  • aktywny udział w procesie sprzedaży całego zespołu
  • zarządzanie podległym zespołem
  • dbałość o obsługę klienta zgodnie ze standardami spółki

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych

Spółka informuje, że administratorem danych jest Tradycja i Jakość Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy są podawane przez kandydata w sposób dobrowolny, przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Każdy kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Tradycja i Jakość Sp. z o. o. została utworzona w dniu 01.09.2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne