ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU

Komfort Łazienki Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Komfort Łazienki Sp. z o.o. Komfort Łazienki Sp. z o.o. Komfort Łazienki Sp. z o.o.
Jesteśmy rozwijającą się Spółką, należącą do MSG Michał Sołowow Group, która daje szerokie możliwości rozwoju w procesie tworzenia i budowania nowoczesnej firmy. W Grupie znajdują się także inne znane marki tj.: Barlinek, Komfort, North Food Polska, Synthos, Cersanit, Homla i inne.

Nasza firma powstała w 2015 roku, jako sieć salonów z kompleksowym wyposażeniem łazienek tworząc nowy model biznesowy. Wyróżniamy się starannie wyselekcjonowanym asortymentem produktów i usług, jednocześnie utrzymujemy wysokie, jednolite standardy.

Zmieniamy się nieustannie, nowe doświadczenia doskonalą nasze umiejętności i tworzą lepszą jakość oferowanych usług. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta oraz wzajemna owocna współpraca, oparta na zaufaniu i partnerskich relacjach.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca w sprzedaży, potrafisz dobrze zarządzać zespołem i rozumiesz potrzeby klienta oraz biznesu, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Cechy i umiejętności

  • Ma smykałkę do sprzedaży i osobowość lidera, która pozwoli zbudować zespół wybitnych doradców.
  • Posiada wysoką orientację na potrzeby klienta i przekłada je na standardy obsługi w salonie.
  • Potrafi motywować i budować zaangażowanie zespołu.
  • Jest odpowiedzialny, proaktywny, zorientowany na cel.
  • Chce budować nową jakość obsługi i sprzedaży w branży wyposażenia łazienek.
  • Ma doświadczenie w pracy w branży łazienkowej/ budowlanej/ instalacyjnej/ home decor.
  • Rozumie wskaźniki sprzedażowe i potrafi wyciągać z nich wnioski rekomendując konkretne rozwiązania.
  • Ma min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem.

Główne zadania

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy Salonu Komfort Łazienki zgodnie z wewnętrznymi standardami.
  • Zarządzanie powierzonym kilkuosobowym zespołem pracowników.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i marżowych.
  • Aktywne wsparcie i obsługa klienta.
  • Dbanie o zachowanie standardów ekspozycyjnych.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Salonu oraz Managerem Regionu w zakresie funkcjonowania i rozwijania Salonu.
  • Budowanie wizerunku salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.

Oferujemy

  • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
  • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
  • Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez współpracę z Regional Managerem, spotkania rozwojowe, konferencje itp.
  • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
  • Najlepszym przedstawiamy opcje awansu.