Zastępca Kierownika Projektu

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Generalny Wykonawca

Budownictwo

Informacje o kliencie

Ogólnopolski generalny wykonawca, realizujący obiekty kubaturowe (mieszkania, hale).

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów,
  • Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z procesem projektowania, produkcji, dostawy i montażu prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych;
  • Administrowanie dokumentacją projektu;
  • Kontakt z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi;
  • Prowadzenie korespondencji z klientami;
  • Wyceny kontraktów;
  • Negocjacje i współudział w kontraktacji podwykonawców i dostawców;
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne (budownictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria środowiska lub pokrewne);
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet benefitów,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page