Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • całościowa kontrola procesów produkcji
  • kierowanie zespołem pracowników (organizacja pracy zespołu)
  • odpowiedzialność za wyprodukowanie produktu zgodnie z jego specyfikacją
  • współpraca z działem jakości w celu zapewnienie procesu produkcji zgodnie z zasadami HACCP
  • współpraca z działem technicznym w celu zapewnienia sprawności linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń dla aktualnej produkcji
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • optymalizacja kosztów produkcji
  • organizacja spotkań produkcyjnej grupy zarządzającej

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź w obszarze produkcji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji