Zastępca Kierownika Planowania

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pełnienie roli zastępcy kierownika działów customer service, planowania produkcji i planowania materiałowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, działająca i sprzedająca swoje produkty na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Kontrola prawidłowego przepływu materiałów oraz terminowa realizacja dostaw do klienta.
  • Zarządzanie zespołem pracowników.
  • Zastępowanie kierownika działu w przypadku jego nieobecności.
  • Zarządzanie zgodnością danych w systemie ERP.
  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji.
  • Ciągłe poszukiwanie optymalizacji kosztów.
  • Zamawiane materiałów u dostawców i pilnowanie terminowości dostaw.
  • Kontrola efektywności dostawców i firm transportowych.

Profil kandydata

  • min. 3 lata doświadczenia w planowaniu produkcji lub planowaniu materiałowym w firmie produkcyjnej.
  • zdolności przywódcze i doświadczenie w zarządzaniu zespołem (formalne lub nieformalne).
  • znajomość systemów ERP - SAP będzie dodatkowym atutem.
  • język angielski na poziomie min. B2.
  • dobra znajomość Excel.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń.
  • Nagrody roczne.
  • Dofinansowanie do dojazdów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji.
  • Opiekę medyczną.
  • Elastyczny czas pracy w tym możliwość korzystania z Home Office.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page